Doprava po celé ČR ZDARMA

Jak probíhá testovací jízda?

Zvažujete koupi elektro motorky nebo skútru, ale nejste si jisti, zda vám model padlý do oka bude sedět i na silnici? Díky bezplatným testovacím jízdám vám ViaGo umožní vyzkoušet si svého favorita na vlastní kůži!

Pojďte se s námi podívat, jak taková testovací jízda probíhá.

Kontaktuje naši zákaznickou linku

Začněte na naší webové stránce ViaGo.cz. Po telefonátu s naším oddělením nebo po vyplnění formuláře si vyberete, zda vám více vyhovuje testovací jízda v našem brněnském showroomu nebo v pražském showroomu. My už se s vámi domluvíme na čase, ve kterém se vám rádi budeme věnovat.

Setkání na místě

Na domluveném místě na vás již připraveni budeme čekat. Zde vás osobně seznámíme s elektro motorkou nebo skútrem, který vám nejvíce padl do oka, popíšeme vám jeho jízdní vlastnosti, předáme helmu a vy si již s radostí můžete začít zkoušet svého vybraného favorita.

Testovací jízda

Náš personál vyhodnotí, jaké zkušenosti máte s jízdou na motocyklech. Popřípadě vás zaškolíme a přizpůsobíme testovací jízdu vašim schopnostem. Jakmile nasednete, je jen na vás, zda vám stačí 5 nebo 10 minut nebo i déle. Necháme vám prostor se osobně seznámit s elektro motorkou a vychutnat si ji každým detailem.

U modelů Tokio a Riga není vyžadován ŘP, u ostatních modelů je vyžadován ŘP.

Zpětná vazba

Po dokončení vaší zkušební jízdy vám dáme prostor dotazovat se našich specialistů na daný model. Můžete nám říci, jaky dojem jste měli s jízdy, co se vám líbilo a naopak, co nikoli. Zodpovíme vám s radostí všechny vaše dotazy.

 

Tímto způsobem dáváme našim zákazníkům příležitost zjistit, zda skútr či elektro motorka je ta pravá pro vás. Tak nečekejte a zamluvte si testovací jízdu ještě dnes!

 

 

 

Zpět do obchodu