Doprava po celé ČR ZDARMA

Doprava a platba

DOPRAVA

Doprava zajištěna prostřednictvím Gebrüder Weiss po celé ČR ZDARMA. Každá motorka Viago je před odesláním odborně sestavena a otestována. Budete tak mít jistotu, že motorka bude doručena v perfektním stavu a plně připravená k provozu. Proto je doba doručení 5-7 pracovních dní od objednání.

 

PLATBA

Platbu můžete provést platební kartou prostřednictvím platební brány Comgate nebo online bankovním převodem. Nebo v hotovosti na kamenné prodejně v Brně.

Platba kartou online

Platební brána GoPay podporuje karty Visa, Visa Electron, Mastercard a Maestro. Po schválení platby získáváte ihned informaci o provedení platby a my zasíláme objednané zboží.

Platba online bankovním převodem

Online bankovní převod je platba prostřednictvím internetového bankovnictví s okamžitým potvrzením úhrady, je dostupný u České spořitelny, ČSOB, Komerční banky, Raiffeisen Bank, UniCredit Bank, mBank a Fio banky.

Proces platby

  1. Ze seznamu bank si vyberte svou banku.
  2. Po výběru banky máte možnost zaplatit platbu prostřednictvím QR kódu, nebo kliknete na „Zaplatit v internetovém bankovnictví“, následně proběhne přesměrování do internetového bankovnictví.
  3. Po přihlášení do online bankovnictví se zobrazí předvyplněný platební příkaz. V tomto příkazu není možnost měnit částku, variabilní symbol ani banku příjemce.
  4. Po zaplacení dojde k přesměrování zpět do e-shopu.

 

Případné reklamace platby nebo dotazy k platbám směřujte prosím na poskytovatele platební brány:

GOPAY S.R.O
www.gopay.cz
E-mail: podpora@gopay.cz
Tel: +420 387 685 123

 

 

Zpět do obchodu