Doprava po celé ČR ZDARMA

Vaši novou elektro motorku vám zdarma dovezeme, navíc plně připravenou k jízdě!

Našim cílem je především spokojený zákazník, kterému nabízíme záruční i pozáruční servis, technickou podporu, skvělý poměr cena/výkon ale především vám přímo domů dovezeme již sestavenou, otestovanou a plně nabitou elektro motorku, a to zcela bez poplatků! A vy okamžitě můžete nasednout a začít si vychutnávat pocit z jízdy na novém elektroskútru!

Doprava zdarma

Ceníme si každého zákazníka, který se rozhodne vyrazit s námi na cesty. Proto vám dopravu po celé ČR zajistíme my skrz společnost Gebrüder Weiss, a to zcela zdarma. Vy si jen přes pár kliknutí zadáte adresu, na kterou motorku máme dovézt a můžete začít plánovat svoje nové cesty a zážitky. Na váš nový přírůstek do rodiny se můžete těšit již do 5-7 dnů pracovních dní od odeslání objednávky.

Sestavená, otestovaná a plně nabitá!

Vaši novou motorku vám navíc dovezeme kompletně sestavenou, otestovanou. Vy tak ušetříte spoustu času složitým sestavováním a díky nabité baterii budete moct okamžitě vyrazit na svou první jízdu.

Náš tým navíc novou elektrickou motorku předem otestuje a vy tak máte jistotu, že vše bude fungovat, jak má.

Pokud jste se ještě nerozhodli k nákupu elektro motorky, přečtěte si náš článek Proč si pořídit elektro motorku nebo si přímo prohlédněte skútry, na které nepotřebujete řidičský průkaz nebo naše ostatní motorky.

 

Našim zákazníkům se snažíme poskytnout tu nejlepší možnou péči. Děkujeme za to, že jste si na cestách zvolili právě ViaGo!

Zpět do obchodu