Doprava po celé ČR ZDARMA

Motosalón - Největší veletrh ve střední Evropě!

Motosalón 2024 ve znamení rekordů a překonávání hranic. Letošní ročník přilákal desítky tisíc nadšenců tohoto motorkářského svátku. A my jsme byli součástí této výstavy. Pojďte se s námi podívat, jak jsme si ji užili společně s vámi!

Doprava na dvou kolech jako hlavní téma výstavy

  • Kde: Brněnské výstaviště
  • Kdy: 29. 2. – 3. 3. 2024 

Motosalón 2024, který se konal na brněnském výstavišti, se zapsal do historie jako ročník překypující rekordní účastí a nevídaným zájmem o novinky v oblasti motocyklů, skútrů a elektromobilů. Akce přilákala desítky tisíc návštěvníků, což potvrdilo její postavení jako nejdůležitější události pro milovníky motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení ve střední Evropě. S vystavovateli z celého světa a širokým spektrem doprovodných programů Motosalón 2024 nejenže posunul hranice v prezentaci motocyklů a určování budoucích trendů, ale také nabídl platformu pro výměnu názorů a zkušeností mezi fanoušky, výrobci a odborníky z oboru.

Motorky ViaGo jako elektro hvězda veletrhu!

Naším cílem bylo nabídnout návštěvníkům více než jen pohled na všechny elektro motorky a skútry. Testovací jízdy nebo odborné diskuze změnily návštěvu našeho stánku v nezapomenutelný zážitek. Byla to pro nás i příležitost předat naše zkušenosti a ukázat, že nám záleží na každém jednom z vás! Současně s tím se s vámi podělit i o novinkách na letošní rok, tedy nových modelech elektro motorek - podívejte se zde.

Také jste si vyzkoušeli modely, o které jste měli zájem. Přece jenom, ne každý má příležitost vyzkoušet elektro skútr, ale u nás je to možné. A to i mimo veletrh - více o testovacích jízdách.  Vyzkoušeli si je i ti nejmladší motorkáři, ale i zástupci starší generace. O každém modelu, který vás zaujal, jsme vám vše řekli. Od technických specifikací až po jízdní vlastnosti a vlastní zkušenosti.

 

Děkujeme pořadatelům, že se již několik let může tato akce uskutečnit. A velké díky patří i vám, zapáleným fanouškům motorek, skútrů, motorkářského vybavení a jiných! Bez vás by tato akce nemohla být tak skvělým zážitkem. Opět se na vás budeme těšit v roce 2026!

Zpět do obchodu