Doprava po celé ČR ZDARMA

Na které elektro motorky nepotřebujete řidičák?

V posledních letech se elektrické skútry stávají čím dál populárnější. Jsou ekologické, tiché, snadno ovladatelné, navíc mají příznivou pořizovací cenu a nízké provozní náklady. Jsou ideální na zkrácení cesty do práce, školy nebo třeba na nákupy.

 

Je to ideální dopravní prostředek i pro ty, co nemají řidičské oprávnění. Elektro skútry bez řidičáku jsou velmi žádané.

 

Tato kategorie je vymezena určitými technickými parametry: 

  • omezení rychlosti na 25 km/hod
  • nominální výkon do 250 W, bez registrace SPZ (Tokio)
  • výkon až 1000W, s přihlášením na SPZ (Riga)

 

I přes omezení rychlosti umožňují rychlý a snadný pohyb v rušném městském provozu.

 

_MG_4559

 

Jaké naše elektroskútry můžete řídit i bez řidičáku?

 

ViaGo Tokio

 

Elektrický skútr Tokio zaujme svým futuristickým elegantním designem a digitální přístrojovou deskou. Maximální rychlost je 25 km/h . Maximální výkon je až 500 W (nominální 250 W). Dojezd je vynikajících až 70 km na jedno nabití.

Přesto, že se jedná o základní model, tak je velmi kvalitně vyrobený, zvládne jízdu ve dvou a do jeho designu se ihned zamilujete. V případě vybití baterie lze pár kilometrů dojet pomocí šlapacího mechanismu.

Předností tohoto modelu jsou také hydraulické zadní i přední tlumiče, které vám zprostředkují pohodlnou jízdu i na nezpevněném povrchu mimo asfaltové silnice. Díky sedátku ve výšce 70cm od země je ViaGo Tokio velmi vhodné pro menší osoby nebo pro lidi, kteří z důvodu větší jistoty a stability potřebují nohama dosáhnout na zem. Je to velmi vhodný model jak pro mladé, tak naopak i starší osoby.

 _MG_4458

 

ViaGo Riga

 

Elektrický skútr Riga je jako dělaný na míru pro jízdu jak do města, tak vesnici. Dojezd až 100 km umožňuje i delší cesty. Vyznačuje se čistými designovými liniemi, kterým dominuje přední kulaté světlo.

Díky maximálnímu výkonu až 1000W je jízda velmi svižná a nedělají ji problémy ani prudší a delší kopce.

Kvalitní konstrukce s hydraulickými brzdami zajistí vaši bezpečnost. Velká 18” kola a přední a zadní odpružení přispívají ke stabilitě i při průjezdu nerovnostmi. Stejně pohodlně je také nabíjení. Vyjímatelnou baterii snadno nabijete doma nebo v kanceláři.

 

_MG_6445s

Zpět do obchodu