Doprava po celé ČR ZDARMA

TESLÁČEK.TV otestoval elektroskútr ViaGo Tokio

Jsme nadšení, že s vámi můžeme sdílet nedávnou recenzi našeho elektro skútru ViaGo Tokio. Na kola se jednomu z našich nejoblíbenějších modelů podíval Ondřej Bačina alias TESLÁČEK.TV. 

 

Inovace a výkon

 

ViaGo Tokio, jedna z našich vlajkových lodí, přináší inovativní řešení ve světě elektrických motorek. Díky moderním lithium-iontovým bateriím nabízí Tokio nejen rychlé nabíjení a lehkou konstrukci, ale také výrazný dojezd až 70 km na jedno nabití. To z ViaGo Tokio činí ideálního společníka pro každodenní dobrodružství ve městě i na dlouhých cestách. Nezapomeňte však, že maximální dojezdovou vzdálenost ovlivňuje také hmotnost řidiče i povětrnostní podmínky jako je například silný protivítr.

 

 

Stylový design a pohodlí

 

Jak zdůraznil i TESLÁČEK.TV ve své recenzi, ViaGo Tokio vyniká svým futuristickým a elegantním designem. Přístrojová deska s digitálním displejem dodává na uživatelském pohodlí a zjednodušuje navigaci při jízdě.

 

Kopie souboru _MG_5451 (1)

 

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

 

Ve ViaGo klademe velký důraz na kvalitu a spolehlivost. Každá elektro motorka je odborně sestavena a otestována těsně před odesláním. Zákazníkovi ji doručíme v perfektním stavu a s plně nabitou baterií. Stačí tedy jen nasednout a vyrazit na cestu.  

 

TESLÁČEK.TV a další recenze

 

Jsme rádi, že recenze od TESLÁČEK.Tv potvrdila, že ViaGo Tokiove své kategorii zasloužené místo. Vlastní doprava je symbolem svobody, inovace i moderního životního stylu. Přidejte se s ViaGo Tokio do světa elektro mobility. Další články a recenze jsme pro vás shrnuli na našem webu.  

Zpět do obchodu