Doprava po celé ČR ZDARMA

Elektro motorky a skútry ViaGo

Vstupte s námi do světa ViaGo, kde se inovace setkává s elegancí. Jsme hrdá česká značka elektrických skútrů a motorek, které jedinečným způsobem kombinují styl, kvalitu a cenovou dostupnost. 

 

Široký výběr pro každého

 

Naše produkty jsou navrženy tak, aby vyhovovaly každému z vás – od malých skútrů, které nevyžadují řidičské oprávnění, po výkonné modely s dojezdem přesahujícím 100 km nebo speciální model s velkým termoboxem ideálním pro doručovací služby. Nesnažíme se konkurovat velkým motorkám se spalovacími motory.

 

blog_foto_all

 

Nejen prodej, ale i servis a péče

 

ViaGo není jen o prodeji motorek. Nabízíme kompletní balíček služeb, od doručení až po záruční i pozáruční servis. Všechny naše modely jsou s láskou a odborností připraveny u našeho partnera, servisu Daemons Moto Custom. A proto jsme pro vás otevřeli naši první značkovou prodejnu právě v Brně.

 

Naše ceny a modely

 

Motorky ViaGo jsou vybaveny praktickými prvky i moderními technologiemi, které přispívají ke komfortnímu a bezproblémovému provozu. Ceny našich modelů se pohybují v širokém cenovém rozpětí, přičemž každý kus je připraven k okamžitému použití s možností bezplatného doručení po celé České republice.

 

blog_foto_daily_detail

 

Den s ViaGo: Setkejte se s námi osobně

 

Chcete ViaGo vyzkoušet na vlastní kůži? Připojte se k nám na naší roadshow Den s ViaGo. Sezónu 2023 jsme zakončili v Brně a už teď se těšíme na další rok. Sledujte náš web a sociální sítě pro další informace.

 

Proč zvolit ViaGo?

 

ViaGo spojuje moderní technologii s praktičností. Naše modely využívají vysoce kvalitní lithiové baterie, které můžete snadno nabíjet doma či v kanceláři. Navíc nabízíme širokou škálu designů – od italského retro stylu po moderní choppery a tříkolky.

 

Váš názor nás zajímá

 

U ViaGo si vážíme každého z našich zákazníků a váš názor je pro nás velmi důležitý. Připojte se k naší komunitě a sdílejte s námi vaše zkušenosti, myšlenky a nápady. Jsme tu pro vás, abychom společně formovali budoucnost elektro dopravy.

Zpět do obchodu